Spausdinti

Apie įmonę

UAB Novus Asset Management

Tai nepriklausoma investicijų valdymo įmonė, kuri suvienijo ilgametę darbo patirtį finansų rinkose turinčius specialistus. Novus profesionalų komandos tikslas - užtikrinti individualų požiūrį į kiekvieną klientą bei pasiūlyti inovatyvius ir pažangius investavimo sprendimus. Įmonė išsiskiria tuo, kad savo veikloje naudoja naujausius investicijų valdymo metodus ir technologijas, taip pat apjungdama patirtį, mokslines naujoves ir aukštus etikos standartus siekia kurti pridėtinę vertę savo klientams.

Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra investicinių fondų valdymas. Šiuo metu įmonė valdo kelis skirtingo rizikos lygio subfondus, investuojančius, pagal unikalią kapitalo paskirstymo strategiją. Taip pat yra teikiamos fizinių bei juridinių asmenų finansinių priemonių portfelių valdymo bei ilgalaikio asmeninių finansų planavimo ir valdymo paslaugos.

UAB Novus Asset Management veikia, pagal Lietuvos Respublikos vertybinių popierių komisijos išduotą licenciją Nr. VĮK019. Įmonės veiklos priežiūrą vykdo Lietuvos Bankas.

 

Prižiūri Audituoja Turtą saugo Apdrausta