Spausdinti

Komanda

Leonardas Diržys

Direktorius

Kaip fondų valdytojas prie Novus Asset Management prisijungė 2013 metais. Leonardas turi sukaupęs beveik 10 metų patirtį finansų rinkose. Pradėjęs karjerą kaip privatus investuotojas, 2007 metais pradėjo dirbti Citadele Investicijų valdymas portfelių valdymo komandoje. Buvo „Citadele Asset Management“ investicinio komiteto narys, vienas iš Baltijos Jūros valstybių fondo valdytojų, atsakingas už įmonės valdomus pensijų fondus bei fizinių ir juridinių asmenų investicinius portfelius. Valdyto turto vertė viršijo 100 mln. LTL. Bakalauro laipsnį įgijo Kauno Technologijos Universitete Tarptautinių Studijų centre, ekonomikos magistro laipsnį apsigynė ISM (Vadybos ir ekonomikos universitetas). Licencijuotas finansų maklerio konsultantas, licencijos Nr. S183

 

 

 

Ruslanas Andrejevas

Fondo valdytojas

Ruslanas yra patyręs finansinių paslaugų specialistas, teikiantis savo klientams kompleksinius finansinius sprendimus bankininkystės ir turto valdymo srityse. Ruslanas turi patirties ir žinių sandorių struktūrizavime bei jų įgyvendinime. Be to, turi ryšių bei bendradarbiauja su stipria investuotojų, turinčių susidomėjimą Baltijos šalyse, grupe. Per savo ilgametę karjerą jis sukūrė tvirtą tinklą, padedantį įgyvendinti naujus investicinius projektus, tiek ir patenkinti investuotojų poreikius.

 

 

 

Justa Gėgžnaitė

Klientų aptarnavimo vadovė

Justa yra sukaupusi 15 metų darbo patirtį stambių verslo klientų aptarnavimo srityje. 2012 metais, Justa įsteigė personalo valdymo įmonę, UAB Emplonet. Veržlumas, nuoseklumas bei įgautas Lietuvos ir užsienio klientų pasitikėjimas, padėjo sukurti, o vėliau ir sėkmingai parduoti nuosavą verslą, kuris rėmėsi išskirtine klientų aptarnavimo sistema. 2016 m. prisijungė prie Novus Asset Management komandos. Vilniaus Universitete įgyjo Sociologijos bakalauro laipsnį, Magistro studijas tęsė Vilniaus Universiteto Tarptautinio Verslo Mokykloje.

 

 

Gintarė Grigaitė

Teisininkė

Gintarė  turi sukaupusi  ilgametę profesinę patirtį Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje, Teisės departamente, kuriam priskirtas ir politikos formavimas finansų rinkų valdymo srityje. Profesinė patirtis šioje institucijoje apima ne tik norminių teisės aktų parengimą ar projektų teisinį įvertinimą, bet ir aktyvų dalyvavimą diskusijose siekiant diegti inovacijas mūsų finansų srities teisinėje sistemoje.