„Novus Asset Management“ investuoja į „Finpro“

Paskelbta 30, kovo 2021

Novus

Novus

Fondo partneris

„Novus Asset Management“ fondas investuoja į lietuviško kapitalo alternatyvų finansuotoją „Finpro“.

Lėšos bus skirtos finansuoti smulkų ir vidutinį verslą, teikiant faktoringo, verslo paskolų, lizingo ir ilgalaikės turto nuomos paslaugas, skelbia „Finpro“.

„Finansavimas leis verslui dar greičiau pasiūlyti tinkamiausius alternatyvaus finansavimo sprendimus šiuo neapibrėžtu laikotarpiu“, – pranešime teigė „Finpro” įkūrėjas ir vadovas Dainius Vaičikonis.

Jis BNS negalėjo atskleisti finansavimo apimties, motyvuodamas konfidencialumo susitarimu.

„Novus Asset Management“ vadovas Leonardas Diržys teigia, kad tai yra pirmoji bendrovės investicija į alternatyvų finansuotoją.

„Svarstydami apie bendradarbiavimą su „Finpro“ visų pirma pamatėme didelę sinergiją su vienu iš mūsų fondų „Novus Secured Debt Fund“. Apsisprendimą pradėti partnerystę taip pat sustiprino „Finpro“ įmonės filosofija, išskirtinė komandos verslo finansavimo patirtis ir individualus požiūris į klientą“, – teigia L. Diržys.

Pasak „Finpro“, rinkoje jaučiamas išaugęs nebankinio finansavimo poreikis. Kovą veiklą pradėjusi įmonė teikia finansavimą nuo 10.000 Eur iki 200.000 Eur.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS” sutikimo draudžiama.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.